Предмет: Химия, автор: kulik220998

Задача. Масова частка Карбону в органічній речовині =38,71%, Гідрогену – 16,13%, Нітрогену – 45,16%. Знайти формулу речовини, якщо відносна густина за повітрям =1,069.

Ответы

Автор ответа: dasshtrudel
1

Ответ:

CH5N - Метиламин

Объяснение:

С - (1,069*0,3871*29):12=1

H - (1.069*0.1613*29)=5

N - (1.069*0.4516*29):14=1

CH5N - Метиламин


kulik220998: Огромное спасибо
dasshtrudel: Пож. Но так решают в Вузах. Школьное очень долго.
Похожие вопросы