Предмет: Химия, автор: Koza4ok2007

Вкажіть об'єм водню, кількість речовини 1 моль. Допоможіть!

Ответы

Автор ответа: chemistry0ua
2
V = n • Vm

де,

n - кількість речовини ( моль )

Vm - молярний об‘єм усіх газів = 22,4 л/моль

Рішення:

V ( H2 ) = 1 • 22,4 = 22,4 л
Похожие вопросы