Предмет: Химия,
автор: Аноним
9. Обчисліть масу (г) амоніаку (NH3) об'ємом 134,4 л (н. у.).
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
102,144 або 92,08
Объяснение:
m=V•p p=M÷Vм
p(NH3)=17÷22,4=0,76
m(NH3)=134,4•0,76=102,144
p(NH3)=17÷22.4=0,7
m(NH3)=134,4•0,7=94,08
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: chornij20
Предмет: Русский язык,
автор: 3889902
Предмет: Английский язык,
автор: ЛаврПомощь
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Fert12