Предмет: Физика, автор: sozanskaangelina49

Визначте жорсткість пружини у випадку
Коли F=20H, а х=0,5м.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
4

Ответ: 40Н/м

Объяснение:

Дано:

F=20Н

х=0,5м

-------------

k-?

По закону Гука:

F=kx

Отсюда k=F/x=20/0,5=40Н/м

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: hgg77