Предмет: Химия,
автор: vladveusman1908
Який об’єм (мл) 96 %-ного розчину сульфатної кислоти H2SO4 (r = 1,84 г/мл) потрібно взяти для приготування 1 л 0,25 н. розчину?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
6,935 мл
Объяснение:
m(H2SO4)=(0.25/2)*98=12,25 грамм
V(H2SO4)=12.25/(0.96*1.84)=6,935 мл
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: romashka191
Предмет: Русский язык,
автор: заур21
Предмет: Английский язык,
автор: гульзахра
Предмет: История,
автор: 123452494
Предмет: География,
автор: danacat912