Предмет: Химия,
автор: pinkfrogandkitten
Масова частка Карбону у у молeкулі вуглеводню 85,71 відсотка, а відносна густина речовини за вуглекислим газом 1,91. Визначіть хімічну формулу речовини.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
w (С)=85,71%
D(СО2)=1,91
формула
Молярна маса речовини М= D(СО2)*М(СО2)=1,91*44=84 г/моль
Знайдемо відношення кількостей атомів С:Н=85,71/12 : 14,29/1 =7,1425:14,29=1:2
найпростіша формула СН2, її молярна маса М(СН2)=14 , а в нас 84, значить необхідно 84/14=6
Формула С6Н12
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: oksikorotkova76
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аня225а
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: irynatrochimets
Предмет: Английский язык,
автор: magaga54