Предмет: Химия, автор: Brot1ng

Обчисліть та позначте масу купрум(ІІ) оксиду, що утвориться внаслідок взаємодії міді
з киснем об'ємом 4,48 л:
А. 32,0 г; Б. 34,0 г;
г. 36,0 г.
В. 30,0 г;

Ответы

Автор ответа: Morinada
1

Відповідь:

А - 32 г

Пояснення:

2Сu+O2=2CuO

2:1:2

n(O2)= V(O2)*Vмол=0,2 моль

n(CuO)=0,2*2=0,4 моль

m(CuO)=n(CuO)* M(CuO)= 0,4 моль*80 г/моль=32 г


Brot1ng: Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: светлана315
Предмет: Английский язык, автор: sasha1046
Предмет: Английский язык, автор: stas8020