Предмет: Химия,
автор: hotwhils32
Визначити молекулярну масу вуглеводню, в молекулі якого масова частка
Гідрогену 18,18%, а відносна густина за повітрям 1,52.
ДО 40 МИНУТ НУЖНО ЗДАТЬ, ПЖ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
масса Хлора 100 - 18.2 = 81.8
n(C) = 81.8 : 12 = 6,8
n(H) = 18.2:1 = 18.2
1:2.6
2:5
C2H5
я сильно не разбираюсь могу ошибиться
hotwhils32:
это точно правильно?
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: gykvn
Предмет: Русский язык,
автор: masha2233441
Предмет: Русский язык,
автор: gykvn
Предмет: География,
автор: 14EVA02
Предмет: Математика,
автор: laprekon