Предмет: Физика, автор: Аноним

тягарець вагою 5 H має форму кубика з ребром завдовжки 5 см визначте густину сплаву з якого виготовлений тягарець​ я незнаю скільки тут можна дати балів гу якщо що з мене 50б

Ответы

Автор ответа: kagine
19

P = 5 Н

a = 5 см = 0,05 м

g ≈ 10 Н/кг

______________

ρ - ?

P = mg

m = ρV => P = ρVg

V = a³ => P = ρa³g => ρ = P/(a³g)

ρ = 5 Н / ((0,05 м)³ · 10 Н/кг) = 4000 кг/м³


tany8tany8: о Боже, найкращий(а)!!!!!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Sezim123