Предмет: Физика, автор: Gdjxj

. Жорсткість пружини становить 40Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб стиснути її на 1,5 см? помогите плиз

Ответы

Автор ответа: s1th93
2

Ответ:

k=40H/м

х=1,5см

F=k*x

F=40*1,5=60H

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: licamika