Предмет: Химия,
автор: azorina2020
Обчисліть кількість речовини 3,01•10 23 молекул азоту.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
n = N / NA = 3,01 * 10²³ / 6,02 * 10²³ = 0,5 моль
n(N2) = 0,5 моль
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: musyarsenal
Предмет: Русский язык,
автор: KavaiKami
Предмет: Алгебра,
автор: L0SER
Предмет: Математика,
автор: zhamilagazizova