Предмет: Химия,
автор: Masha010617
Для проведення реакції взято метан об’ємом 8 л та кисень об’ємом 20 л. Обчислити об’єм вуглекислого газу (л), що утворився (н. у.).
срочно!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
8 л
Объяснение:
Відомо: V(CH4)=8л. ;V(O2)=10л. V(CO2) =?
8л х л
СH4 + 2O2 ⇒ CO2 + 2 H2O
1 моль 1 моль
х = 8·1÷1 = 8л
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: goltsevanata
Предмет: Русский язык,
автор: Anuta0005
Предмет: Русский язык,
автор: gamerfast00701
Предмет: Биология,
автор: azizasheralieva22
Предмет: Физика,
автор: krasotka20033