Предмет: Физика,
автор: urijorlovskij14
СРОЧНО!!!
З якої речовини виготовлене тіло маса якого 63г, а його розміри становить 2х3х1 см?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
m = 63 г
a = 2 см
b = 3 см
c = 1 см
вещество - ?
==============
объём тела V = a·b·c = 2·3·1 = 6 cм³
плотность вещества ρ = m / V = 63 / 6 = 10,5 г/см³ или 10500 кг/м³
по таблице плотностей находим вещество - серебро
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЛизаКит
Предмет: Русский язык,
автор: дилара15
Предмет: Русский язык,
автор: Kalinushkinaolga
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Dfhhhh
Предмет: Информатика,
автор: mirvodaevgen