Предмет: Физика, автор: sskkoxo

100 баллов!!!
На шовковій нитці висить куля, що має заряд +20 мкКл. Знизу під нею на відстані 10 см
розміщена друга куля, заряд якої становить -20 мкКл. Чому дорівнює маса першої кулі,
якщо сила натягу нитки 370 н? Зроби пояснювальний малюнок

Ответы

Автор ответа: maratobitohor
1

Ответ:

g=10^-7 Кл

r=3 см=0.03м

k=9*10^9

F-?

F=k * (g*g)/r^2= 9*10^9*(  10^-7 *10^-7 )/(0.03)^2=  9*10^9*(  10^-7 *10^-7 )/0.0009=

 9*10^9*(10^-14)/0.0009=9*10^-5/0.0009=10000*10^-5=10^-1 H

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: naumchik107