Предмет: Химия, автор: ctari4oks

Обчисліть об'єм (н.у.) та масу хлору Cl2, кількістю речовини 1,2 моль.​

Ответы

Автор ответа: LeBomzYpodvorotny
1

Відповідь:V=n * Vm.

Vm=22,4 л/моль.

V=1,2моль* 22,4л/моль=26,88л

m=n*M

M(Cl2)= 35,5*2=71 г/моль

m= 1,2моль * 71 г/моль=85,2 г

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык, автор: varvara190304
Предмет: Математика, автор: yanusyas2005
Предмет: Биология, автор: pavelsharanov32