Предмет: Физика,
автор: tihon75star
6. У разі стиснення пружини на 7 см виникає сила пружності 2,8 кН. Яка сила виникне в разі стиснення цієї пружини на 4,2 мм?
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
Ответы
Автор ответа:
8
Объяснение:
Дано :
• F пр.1 = 2,8 кН = 2800 Н
• х1 = 7 см = 0.07 м
• х2 = 4,2 мм = 0,0042 м
—
Знайти :
F пр.2
—
Розв'язання
k = F пр. : х
k = 2800 Н : 0,07 м = 40000 Н/м
F пр. = k • x
F пр.2 = 40000 Н/м • 0,0042 м = 168 Н
—
Відповідь : F пр.2 = 168 Н.
elmirook:
1680*
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: динара148
Предмет: Русский язык,
автор: flekovich
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Inok198
Предмет: Алгебра,
автор: Catysamer