Предмет: Физика,
автор: sasacernijcuk80
Яка маса тіла на яке біля поверхні Землі діє сила тяжіння 10 Н
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Fтяж=mg
m=Fтяж/g=10Н/10м/с²= 1 кг
Автор ответа:
0
Ответ:
1кг
Объяснение:
Fmg
m=F/g=10/10=1кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Ale2nayulytnita
Предмет: Английский язык,
автор: простоя24
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: математика475
Предмет: Українська мова,
автор: vadimgricuk74