Предмет: Физика, автор: lizavramenko

4.3. Початкова довжина пружини 8 см. Під дією сили 1 Н пружина видовжилася, і і
довжина стала дорівнювати 12 см. Якою буде довжина пружини, якщо на неї
діятиме сила 0,25 н?

Пожалуйстаа!!!❤️

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
14

Ответ: 9см

Объяснение:

Дано:

L0=8cм=0,08м

F1=1Н

L1=12см=0,12м

F2=0,25Н

---------------

L2?

F=kx

k=F1/x1

x1=L1-Lo=0,12-0,08=0,04м

k=1/0,04=25Н/м

х2=F2/k=0,25/25=0,01м=1см

L2=Lo+x2=8+1=9cм


lizavramenko: Спасибо !!
skateboynikt9: лучший
Похожие вопросы