Предмет: Физика, автор: dmitrenkobogdan10

визначте густину бруска якщо маса його становить 10кг а об'єм 5м​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
0

Ответ: 2кг/м³

Объяснение:

Дано:

m=10кг

V=5м³

------------

ρ-?

ρ=m/V=10/5=2кг/м³

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Sophie10