Предмет: Химия,
автор: daxirkris
обчисліть масу суміші об'ємом 7.84 л (н.у.), яка складається з метану CH4 (об'ємна частка 25%) і карбон (2) оксиду (об'ємна частка 75%). (з роз'ясненням)
на русском:
Посчитайте масу смеси объёмом 7.84 л. (нормальные условия), которая состоит из метана CH4 (25%) и карбон (2) оксида (75%). (с объяснением)
Ответы
Автор ответа:
4
Объяснение:
V(CH4)=V(cm)×φ(CH4)=7.84×0.25=1.96л
m(CH4)=n×M=(V/Vm)×M= (1.96/22.4)×16=1.4г
V(CО)=V(cm)×φ(CО)=7.84×0.75=5.88л
m(CО)=n×M=(V/Vm)×M= (5.88/22.4)×28=7.35г
m(cm)=m(CH4)+m(CO)=1.4+7.35=8.75г
daxirkris:
карбон 2 оксид это ведь CO.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: max2344444
Предмет: Русский язык,
автор: msaturn20
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Анастасия21032003
Предмет: Английский язык,
автор: Leo200