Предмет: Химия,
автор: ludaringis500
знайти об'єм водню який необхідно взяти для відновлення 88 г етанолу
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
C2H5OH+2H2=2CH4+H2O
M(C2H5OH)=46г/моль
n(C2HH5OH)=88/46=1,9моль
n(C2H5OH):n(H2)=1:2
n(H2)=1,9*2=3,8моль
V(H2)=3,8*22,4=85,12л
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Технология,
автор: xlybova2005
Предмет: Українська мова,
автор: ИринаСмирнова11
Предмет: Русский язык,
автор: nikola38
Предмет: История,
автор: Egorka355
Предмет: Английский язык,
автор: MyrMyr237