Предмет: Химия,
автор: eugene35
Яку кількість речовини алюмінію треба взяти для одержання алюміній сульфіду(Al2S3) з 1 моль сірки?
Al+S —› Al2S3
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
2Al+3S —› Al2S3
n(AI):n(S)=2:3
n(AI)=2*1/3=0,67моль
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: катя2851
Предмет: Английский язык,
автор: marina7270
Предмет: Английский язык,
автор: paha1709
Предмет: Математика,
автор: dalila250607
Предмет: Геометрия,
автор: lada8967