Предмет: Физика,
автор: sokolmaria903
2Д10. Як змінилася осадка риболовецького морського судна після того, як рибалки виловили 1 т риби? Площа перерізу судна на рівні ватерлінії дорівнює 40 м2.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 2,5см
Объяснение:
Дано:
m=1т=1000кг
S=40м²
ρ=1000кг/м³
============
h-?
Fт=mg
Fa=ρ*g*V
mg=ρgV
m=ρ*V
V=m/ρ=1000/1000=1м³
h=V/S=1/40=0,025м=2,5см
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: LisWMika
Предмет: Другие предметы,
автор: АРИНА40027002
Предмет: Українська мова,
автор: світлана7
Предмет: Математика,
автор: MaxCovnobell
Предмет: Русский язык,
автор: haviipop