Предмет: Химия,
автор: vorobjovaa16
Який об'єм кисню потрібний, щоб спалити 56 л в Кубі карбон (2) оксиду
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
28 л
Объяснение:
Для початку знайдемо кількість моль речовини СО:
n = V / Vm = 56 / 22.4 = 2.5 моль
Напишемо рівняння реакції:
2СО + О2 = 2СО2
Знайдемо по пропорції к-сть моль О2:
2.5 / 2 = х / 1
Звідси х = 2.5 / 2 = 1.25
Знайдемо об'єм із формули к-сті речовини:
V = n × Vm = 1.25 × 22.4 = 28 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: stepan40105
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Mashe4kaMil
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: NeMoZhid
Предмет: Литература,
автор: zismo95