Предмет: Физика, автор: chemist12

Знайти напруженість електричного поля в точці, яка знаходиться посередині між двома точковими зарядами q1 = 8 нКл, q2 = -6 нКл, r = 10 см, e = 1.

Ответы

Автор ответа: mathkot
2

Ответ:

E = 12 \ 600 H / Кл

Объяснение:

Дано:

q_{1} = 8 \cdot 10^{-9} Кл

q_{2} = -6 \cdot 10^{-9} Кл

r = 0,1 м (відстань від точки до кожного заряду)

Знайти:

E - ?

------------------------------------------------------------------

Розв'язання:

E = \dfrac{kq}{r^{2}}

\overrightarrow{E} = \overrightarrow{E_{1}} + \overrightarrow{E_{2}}

OX: E = E_{1} + E_{2}

E = \dfrac{kq_{1}}{r^{2}} +  \dfrac{kq_{2}}{r^{2}} = \dfrac{k}{r^{2}} \bigg ( q_{1} + q_{2}  \bigg) ;

E = 9 \cdot 10^{9} H · м² / Кл² / 0,01 м² * (8 \cdot 10^{-9} Кл + 6 \cdot 10^{-9} Кл) = 12 \ 600 H / Кл.

Відповідь: E = 12 \ 600 H / Кл.

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Елена991