Предмет: Химия, автор: Аноним

Суміш газів за нормальних умов містить 6,02* 10²² молекул азоту та 3,01*10²³ молекул карбон діоксиду. Обчисліть масу та об'єм суміші ​

Ответы

Автор ответа: donia9
2

Ответ:

42 г та 33,6 л

Объяснение:

( N2 ) = N ÷ NA = 6, 02 × 10²³ ÷ 6, 02 × 10²³= 1 моль

n ( CO2 ) = N ÷ NA= 3, 01 × 10²³ ÷ 6, 02 × 10²³= 0,5 моль

m ( N2 ) = n × M = 1 моль × 28 г/моль = 28 г

m ( CO2 ) n × M = 0,5 моль × 28 г/моль = 14 г

m ( суміш. ) = 28 г + 14 г = 42 г

V ( N2 ) = n × Vm = 1 моль × 22,4 л/моль = 22,4 л

V ( CO2 ) = n × Vm = 0,5 моль × 22,4 л/моль = 11,2 л

V ( суміш. ) = 22,4 л + 11, 2 л = 33, 6 л

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: mynzhanof98
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: mari19832604