Предмет: Физика, автор: bogdanfedorchuk8

Візок масою 30 кг, що рухається зі швидкістю 1 мс наздоганяє інший візок масою 20 кг, що рухається зі швидкістю 0,5 м/с. Візки зчіпиляються. Чому дорівнює швидкість візків після зчеплення?​

Ответы

Автор ответа: nuchtosh1
0

Ответ:

0,8 м/с

Объяснение:

по закону сохранения импульса MV+mv=v`(M+m)

30*1+20*0,5=v`(30+20)

v`=40:50

v`=0,8 м/с

Автор ответа: elena20092
0

Ответ:

Cкорость тележек после сцепления равна 0,8 м/с.

Объяснение:

m₁ = 30 кг

v₁ = 1 м/с

m₂ = 20 кг

v₂ = 0.5 м/с

----------------------

u - ? - cкорость тележек после сцепления

----------------------

По закону сохранения импульса

m₁ · v₁ + m₂ · v₂ = (m₁ + m₂) · u

откуда скорость тележек после сцепления

u = \dfrac{m_1 \cdot v_1 + m_2 \cdot v_2}{m_1 + m_2} =\dfrac{30 \cdot 1 + 20 \cdot 0.5}{30 + 20} =0.8~(m/s).

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Аноним
Предмет: Математика, автор: heeeelpping