Предмет: Химия, автор: kiykomaria0313

Відповідно до рівняння реакцій
4Cr+3O2=2Cr2O2 визначте масу речовини, формульну масу хром 3 оксиду, якщо в реакцію вступило 10.4 г хрому

Ответы

Автор ответа: unezhewaoxnw6u
0

Объяснение:

Дано:

m(Cr)=10.4

m(Cr2O3)=?

10.4г. хг

4Cr + 3O2 = 2Cr2O3

4×52г/моль 2×152г/моль

х=(10.4×2×152)/(4×52)=15.2г оксида хрома (|||)

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: nastenkamozhaeva