Предмет: Химия,
автор: mariaditcik
За формулою W=m(реч)/m(роз)*100% обчисліть масову частку речовини в розчині масою400г,якщо розчинено речовину масою 4г.
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Дано
m(реч.)=4г
m(розч.)=400г
w(реч.)=?
w=(m(реч)/m(роз))×100%=(4/400)×100%=1%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Умница1951
Предмет: Английский язык,
автор: tataranovich
Предмет: Английский язык,
автор: леди110
Предмет: Математика,
автор: irenca2009