Предмет: Физика, автор: kuzyshyn04y

Коливальний контур випромінює в повітрі електромагнітні хвилі довжиною 150м. Яка ємність включена в контур, якщо його індуктивність дорівнює 0,25 мГн? Активним опором знехтуйте

Ответы

Автор ответа: Alan1878
7

Ответ: C = 25,4 пФ

Объяснение:

T = λ / c = 150 м  / 3*10⁸ м/с = 5*10⁻⁷ с  

За формулою Томсона: T = 2π·√ (L·C)

T ²=  4π²· L·C ⇒  C = T² / (4π²· L) = (5*10⁻⁷с)²  / (4*3,14² * 2,5 *10^-4 Гн) = 2,54 * 10^-11 Ф = 25,4 пФ


Аноним: Рада бы пообщаться, заходите в профиль))
Аноним: У меня там разное по трудности вместо глупостей, которые уже нарешали...
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: mashery21