Предмет: Физика, автор: spoltavets09

Дівчинка масою 45 кг мешкає в кімнаті площею 18 м2 і висотою 3 м. Знаючи, що густина повітря становить 1,29 кг/м3, знайдіть у скільки разів маса повітря відрізняється від маси дівчинки.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1,548

Объяснение:

Дано:

m1=45кг

S=18м²

h=3м

ρ=1,29кг/м³

===========

m2/m1-?

m2=ρ*V=ρ*S*h=1,29*18*3=69,66кг

m2/m1=69,66/45=1,548

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: крутой144