Предмет: Химия, автор: skoropadoksana77

обчисліть та позначте, яка маса срібла осяде на стінках пробірки внаслідок окиснення аргентум(1) оксидом
етаналю кількістю речовини 0,01моль​

Ответы

Автор ответа: vladyslavq
1

Ответ:

CH3COH +Ag2O → CH3COOH + 2Ag

2n(CH3COH) = n(Ag)

n(Ag) = 0,02 моль

m(Ag) = 0,02*108= 2,16 г

Відповідь: 2,16 грам

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: юля1778
Предмет: Русский язык, автор: сар4