Предмет: Математика,
автор: Аноним
За 2 кг яблук і 3 кг груш заплатили 31,8 грн. Скільки коштує 1 кг груш, якщо 1 кг яблук коштує 7,8 грн? Срочно!!!
Ответы
Автор ответа:
0
1) 7,8 х 2 = 15,6 (грн.) - заплатили за яблука;
2) 31,8 - 15,6 = 16,2 (грн.) - заплатили за груші;
3) 16,2 : 3 = 5,4 (грн)
Відповідь: 1 кг груш коштує 5,4 грн.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: hjgfhdfh
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: 12346589
Предмет: История,
автор: Hikikomorrrrrrrr