Предмет: Химия,
автор: rikatttttt
лимонна кислота широко використовується у багатьох харчових виробництвах при виробництві напоїв, желе, карателі, як харчова добавка E-330, ії формула С6Н8О7 визнач масові частки елементів у даній речовині СРОООЧНО УМОЛЯЮ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
HOOC-CH2-C(OH)COOH-CH2COOH
Молекулярная масса лимонной кислоты: 192
w(C)=6×Ar(C)/Mr(С6Н8О7)=6×12/192=0,375×100 %=37,5%
w(Н)=8×Ar(Н)/Mr(С6Н8О7)=8×1/192= 0,042×100% =4,2%
w(О)=7×Ar(О)/Mr(С6Н8О7)=7×16/192=0,583×100 %=58,3%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: khanafiyeva
Предмет: Русский язык,
автор: Aanashok
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ruslan276
Предмет: Физика,
автор: uhfrjd
Предмет: Английский язык,
автор: dota2ru71