Предмет: Физика, автор: bodnarukboda70

840. Яку масу води, взятої при температурі 14 °С, можна нагріти до 50 °С, спаливши 30 г спирту, якщо вважати, що вся теплота, що виділяється під час зго- ряння спирту, піде на нагрівання води?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
2

Дано:

t1=14°С; t2=50°С; m1=30 г=0,03 кг; m2 - ?

Тепло от сгорания спирта

Q2=q*m2

Тепло, которое получила вода

Q1=c*m1*(t2 - t1)

Q1=Q2 по условию.

4200*m1*(50-14)=2,7*10⁷*0,03

m1 * 4,2*10³*36=2,7*3*10⁵

m1*4,2*36=2,7*3*10²

m1=810/151,2

m1=5,36 кг или 5,36 литра  -  это ответ.

Похожие вопросы