Предмет: Физика,
автор: botsiurkovivo
4. (36)За 40 с морська хвиля вдаряється об берег 20 разів. Швидкість поширення Хвилі 6м/с. Яка довжина хвилі?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
λ=12 м
Объяснение:
t=40 с
n=20
V=6 м/с
λ ?
λ=V*Т
Т=t/n=40/20=2 с
λ=6*2=12 м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Andrysha20
Предмет: Русский язык,
автор: anastasppetrov
Предмет: Русский язык,
автор: Ira14let
Предмет: Русский язык,
автор: vladimirlebe
Предмет: Математика,
автор: AndreevV33