Предмет: Физика, автор: VeRonIka8062

Павло на велосипеді доїхав з дому до дані за 20 хв, рухаючись зі швидкістю 5 м/с. Чому дорівнює шлях, який він подолав за цей час? Залишивши велосипед на дачі, Павло тістю самою дорогою повернувся додому пішки, затративши на зворотний шлях 1,5 год. Визначте швидкість, з якою йшов хлопчик.​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t1=20мин=1200с

V1=5м/с

t2=1,5ч

==============

V2-?

Расстояние, которое прошел Павел равно:

S=V1*t1=5*1200=6000м=6км

Скорость Павла на обратном пути пешков равна:

V2=S/t2=6/1,5=4км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: гимназия9класс
Предмет: Русский язык, автор: Gardens