Предмет: Физика,
автор: kristinakiril34
5.Довжина звуковій хвилі у воді дорівнює 1,8 м. Якою буде довжина цією хвилі в склі, якщо швидкість поширення звуку у воді 1500 м/с, а в склі- 4500 м/с.
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Дано:
v=4500/с.
λ=1.8м/с
f - ?
Розв’язання:
Формула визначення частоти хвилі:
f=v/λ;
Підставимо дані в останню формулу: f=4500/1.8=2 500Гц.
Відповідь: частота хвилі 2 500Гц.
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: didosh
Предмет: Русский язык,
автор: здравствуйте39
Предмет: Русский язык,
автор: данил587
Предмет: Русский язык,
автор: shaxmardan004
Предмет: Математика,
автор: temikis82