Предмет: Физика,
автор: Mikitinoleg25
Скільки потрібно спалити камяного вугіля щоб перевести в газоподібний стан 180кг ртуті взятої при температурі кіпіня
Ответы
Автор ответа:
0
r1m1=q2m2
m1=180 кг
r1=300000 Дж/кг
q2=27000000 Дж/кг
m2=r1m1/q2
m2=300000*180/27000000=2 кг
m1=180 кг
r1=300000 Дж/кг
q2=27000000 Дж/кг
m2=r1m1/q2
m2=300000*180/27000000=2 кг
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Наталья861
Предмет: Русский язык,
автор: eldar21008za
Предмет: Русский язык,
автор: Aissel09
Предмет: Математика,
автор: aida5256
Предмет: Литература,
автор: jgbhribjri