Предмет: Физика, автор: seredasofiy2009

Авто проходить перші 100 км за 45 хв. Наступні 50 км воно рухається зі швидкістю 60 км/год. Знайдіть середню швидкість руху авто​

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
0

Ответ:

v ср = всё расстояние/ всё время

S = 100 + 50 = 150 км

t = S/v = 50 / 60 + 0.75 (ч) = 1.583(3) ч

v = S/t = 150 / 1.583(3) = 94.7368421053 км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ainura31