Предмет: Физика,
автор: yelop84359
з обох боків дороги в одному напрямку рухаються дві колони спорцменів - колона бігунів і колона велосепидістів. У бігунів швидкість 20км/год, відстань між ними в колоні 20м. У велосепидістів швидкість 40км/год, а відстань між ними в колоні 30м. З якою швидкістю потрібно переміщуватися вздовж дороги спостерігачу, щоб кожного разу коли його наздоганяє велосепидист сам спостерігач наздоганявби би чергового бігуна? Пожалуйста дам лучший ответ и сделайте с обьяснением пжпжпж. Это не кр и не экзамен. Даю все балы !!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Такая ситуация будет случаться на 60 м = 0.06 км
велосепидист проедет за 5.4 с
пешеход пройдёт за 10.8 с
среднее это 8.1 с = 0.00225 ч
0.06/0.00225 = 26.6(6) км/ч
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: goshancik1
Предмет: Английский язык,
автор: akhmetdinova
Предмет: Русский язык,
автор: krosw
Предмет: Алгебра,
автор: chemistfjdhhdg
Предмет: Литература,
автор: Party5Xaker