Предмет: Физика, автор: fxfjsfuausvf365

8) Визнач довжину потягу. Потяг, рухаючись зі швидкістю 36 км/год, проїжджає за 2 хв мiст довжиною 700 метрів. Г)600 м В)500 м Б)400 м A)300 M​

Ответы

Автор ответа: Tokeridze
2

Ответ:

В) 500м

Объяснение:

V=36km/h=10m/s

2 хв = 120с

120с*10м/с-700м=1200м-700м=500м


fxfjsfuausvf365: сп
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: нане55
Предмет: Английский язык, автор: Dog20161
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aleksandrgerinp6ytbi
Предмет: Литература, автор: nik106265