Предмет: Физика, автор: korzungala

Яку відстань пролітає літак за 6 хвилин, якщо він летить зі швидкістю 540км/год?​

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
0

Ответ:

6 мин = 0,1 ч

S = v*t = 540*0,1 = 54 км

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: dianalazarenko699