Предмет: Химия,
автор: kirilovichivan08
2. Яка кількість речовини міститься в 120 г нат- рій гідроксиду (NaOH)?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
M(NaOH)=40г/моль
n(NaOH)=120/40=3моль
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Jilua0000
Предмет: Русский язык,
автор: isakovaxuriyat
Предмет: Английский язык,
автор: moskaleva2002
Предмет: Математика,
автор: planchetik48
Предмет: Русский язык,
автор: bella8839