Предмет: Физика,
автор: sophiiatsyganokasdfg
ПЖ ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!Через який час повернеться до радіолокатора відбитий від об‘єкта сигнал якщо об‘єкт знаходиться на відстані 100 км від локатора
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ : t = 0,0006 с
Объяснение :
Дано:
V = 3 * 10^8 м/с = const
S = 100 км = 100 * 10^3 м
Знайти: t - ?
Розв'язок:
V = 2S/t (2S, бо радіохвиля мусить пройти шлях S, а після цього ще й повернутись до радіолокатора, тобто пройти ще раз шлях S)
t = 2S/V
t = (2*(100*10^3)м) / (3*10^8 м/с) = 0,0006 с
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: NekitFe
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: полюшка12
Предмет: Химия,
автор: stopkastopicota
Предмет: Русский язык,
автор: mirakov1975