Предмет: Физика,
автор: maksim13323546
Обчислити імпульс сили, якщо маса тіла дорівнює 1500 грам, початкова швидкість 2 м/с, кінцева 5 м/с, а час 3 хвилини
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 0,025кг*м/с²
Объяснение:
Дано:
m=1500г=1,5кг
V1=2м/с
V2=5м/с
t=3мин=180с
============
F-?
F=m*(V2-V1)/t=1,5*(5-2)/180=0,025кг*м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Kamo3282
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: помогитепож8
Предмет: Математика,
автор: Chsd
Предмет: Биология,
автор: aleesmannn