Предмет: Физика, автор: inna030874

на прямий провідник завдовжки 10 см якщо він розміщений перпендикулярно до лінії індукції магнітного поля діє сила 15нм при силі струму 10 А у провіднику. Яка індукції цього магнітного поля​

Ответы

Автор ответа: fatt52
0

Ответ:

1.5 мТл

Объяснение:

L=0.1 м    F=1.5*10⁻³ H    I=10 A    α=90°   B=?

===

F=I*B*L*sinα

sinα=1

B=F/(I*L)=1.5*10⁻³/(10*0.1)=1.5*10⁻³ Тл

==========================

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: shiriaieva87