Предмет: Физика,
автор: drobunina
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!!!
Скільки годин витрачає муляр, щоб скласти 1м³цегляної стіни, якщо об'єм однієї цеглини 0.002м³, а на її викладу він витрачає 10 секунд
Ответы
Автор ответа:
1
0,002 м³ - 10 c
1 м³ - x
x=1*10/0,002=5 000 c = 1,4 (ч)
drobunina:
Спасибо большое!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ученик602
Предмет: Русский язык,
автор: вадик66
Предмет: Окружающий мир,
автор: миша530
Предмет: Математика,
автор: Аноним