Предмет: Физика, автор: leno211218

СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!! СПАСИБО БОЛЬШОЕ ЗАРАНЕЕ!!!)))))
З якою кутовою швидкістю рухається тіло по дузі кола радіусом 5м, якщо за 2с воно проходить відстань 4м?​

Ответы

Автор ответа: ryabokon1960qwerty
0

Ответ:

1)

линейная скорость:

V=S/t=5/2=2,5 м/с

2)

Угловое ускорение

an. = V²/R=2,5²/5=6,25/5=1,25 м/с²

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Sonyabb
Предмет: География, автор: alino44kkaa