Предмет: Химия,
автор: Disguosma
Який об’єм амоніаку можна отримати під час взаємодії 300 л водню з надлишком азоту, якщо вихід продукту реакції становить 75%?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
150л
Объяснение:
3H2 +N2 => 2NH3
n(H2)=3 моль; V(H2)= 300 л => V(1моль H2) = 100л.
η відносний вихід продукту = 0,75; n(NH3)=2 моль
V(NH3)=n(NH3)*V(1моль H2)*η=200*0,75=150л
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: manush1989
Предмет: Русский язык,
автор: Clllever
Предмет: Русский язык,
автор: Алина0005551
Предмет: Математика,
автор: Аноним